Vítejte na RybaOnline - chlazené ryby v Ústeckém kraji s dovozem až k Vám domů.


Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

 

Provozovatel internetového portálu

JEZTE S NÁMI s.r.o
Dělnická 6
43401 Most-Velebudice
Česká republika
IČ:22772545

DIČ: CZ22772545

 

Odpovědná osoba a kontakt: 731 620 610 nebo info@jeztesnami.cz

Pracovní doba:  Po - Pá, 8:00 - 15:30

1) O registraci

"Prohlašujeme, že data slouží pouze pro účely identifikace při nákupu ve firmě www.rybaonline.cz a nebudou poskytnuty třetím osobám ani jinak zneužity. Potvrzením registrace souhlasím se zasíláním nabídkových e-mailů z internetového obchodu firmy www.rybaonline.cz, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti."

Službu zasílání novinek e-mailem můžete kdykoliv zrušit na e-mailové adrese:"info@rybaonline.cz", nebo na uvedené pevné adrese.

Objednávky lze uskutečnit  bez registrace.

2) Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícího i prodávajícího s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačních podmínek, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

Při doručování mimo město Most může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy. Reklamace zásilky je možná pouze při převzetí!

V případě objednání s předstihem, zákazník bere na vědomí, že cena za produkt může být snížena nebo navýšena, dle aktuální ceny produktů. Změna cen může být provedena nejpozději předchozí neděli a zákazník o změně bude vždy upozorně.

3) Právo spotřebitele odstoupit od smlouvy

POZOR! Čerstvost ryb je možné si překontrolovat ihned při předávce, jsou k tomu určeny hygienické vinylové rukavice pro manipulaci se zbožím. Pokud budou shledány nedostatky či vady zboží, má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy. Zásilka je obvykle doručena následující doručovací den. Odstoupení od smlouvy lze také udělat do 48hodin před termínem zvoleného doručovacího termínu.

4) Doručení a dodací podmínky

Některé zásilky mohou být rozděleny do více balíků. Doručovné zůstává beze změny. Zboží doručují vždy naši rozvozci, je to z důvodu udržení a kontroly nejvyšší možné čerstvosti. Minimální cena objednávky je 350,- Kč.
Na objednávky nižší než 350,- Kč bude připočten poplatek ve výši 49,- Kč.

5) Způsoby úhrady

Veškeré platby jsou pouze v hotovosti nebo předem na účet společnosti www.rybaonline.cz.  Při předání zboží Vám bude vydána faktura, která bude obsahovat druh zboží, váhu, cenu za kg a celkovou cenu.

6) Ceník rozvozného

V Mostě je rozvozné zcela zdarma.

V ostatních městech (Ústí nad Labem, Litvínov, Bílina, Teplice, Chomutov, Louny atd.) je cena 49 Kč za objednávku.

KONTAKTY

JEZTE S NÁMI s.r.o.

Adresa: Dělnická 6

PSČ: 43401 Most - Velebudice

Email: info@jeztesnami.cz

Telefon: +420 733611811

ZDRiMjQz